+90.(232).441.60.05
Türkçe

Beyler Karabulut Diş Laboratuvarı

Beyler Karabulut Diş Laboratuvarında hizmet anlayışı, insan kaynakları, eğitimler, öneri sistemi, müşteri anketi ve toplam kalite yönetiminin diğer unsurları kullanılarak sürekli geliştirilmektedir.

El emeği kadar teknolojinin tüm imkanlarını da kullanan laboratuvarımız üretim sürecinde de bilgisayar teknolojisini sonuna değin kullanmaktadır.

Türkiye`nin her yerindeki diş hekimlerine 100 çalışanı ile hizmet veren Beyler Karabulut Diş Laboratuvarı bir markadır.Kuruluşundan bu yana özellikle diş hekimlerimizle ilişkilerine önem veren ve öncelik veren şirketimiz bunun sonucu olarak sürekli gelişmiş ve şirket kalitesini bugünkü durumuna taşımıştır.

Bu anlayışla ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak kalitesini tüm dünyada tescil ettirmiştir.Laboratuvarımız bünyesinde porselen, freze, klasik, biodent, iskelet tesviye, köprü tesviye, iskelet modelaj, köprü modelaj, alçı döküm ve iş kayıt olmak üzere 11 bölüm bulunmaktadır.

Bu bölümlerde hassa tutucu protezler, implant üstü protezler, zirkonyum oksit esaslı porselen, total protez, metal desteksiz frez porselenler, ışınlı polimerzasyon iskelet protezler tüm dünyada kabul gören en zengin materyaller kullanılarak uzman ellerde üretilmektedir.Bunu kanıtı olarak da laboratuvarda üretilen tüm seramik işlere 6 yıl garanti verilmektedir.

Beyler Karabulut Diş Laboratuvarı olarak hekimlerimize teknolojinin getirdiği yeniliği ve kaliteyi sunmaya devam edeceğiz.

Yeni ürün ve kampanyalarımızdan haberdar olabilmek için haber bültenimize kaydolun.
İsim Soyisim :
Telefon Numaranız :
E-posta Adresiniz :
Detaylar için lütfen yandaki linke tıklayınız. Devamı
Detaylar için lütfen yandaki linke tıklayınız. Devamı
Detaylar için lütfen yandaki linke tıklayınız. Devamı
Detaylar için lütfen yandaki linke tıklayınız. Devamı