+90.(232).441.60.05
Türkçe

IPS E-MAX

Lityum disilikat cam seramik ingotlar press tekniği içindir.

Yenilikçi IPS e.max Press lityum disilikat (LS2) cam seramiği 400 MPa’lık yüksek dirençle beraber mükemmel uyum,form ve fonksiyon sunar.Materyal 2 farklı boyda ve 4 farklı translüsenslikte temin edilir.Restorasyonlar preparasyonun renginden bağımsız canlı gibi gözüken estetik sonuçlar gösterir.

IPS e.max Press tek-diş restorasyonları,anterior ve premolar bölgesinde köprüler ve implant destekli alt yapılarda kullanılır. Minimal invaziv inley ve onleyler (1 mm) ve ince laminalar( 0,3 mm), endikasyon alanında sayılır.

IPS e.max Press uygulamaları için iki revetman materyali olan IPS PressVEST ve IPS PressVEST Speed mevcuttur

Geniş ingot seçeneği tercih edilen uygulama tekniğine(boyama,cut-back veya tabakalama tekniği) ve yapılacak vakaya(renkleşmiş preparasyonlar gibi) göre kullanıcıya en uygun ingotı seçilebilme imkanı sağlar.Restorayonlar boyama materyalleriyle karakterizasyon verilerek yapılır veya IPS e.max Ceram kitindeki tabakalama seramiği ile yığım yapılır.Tam kontür restorasyonların fabrikasyonları için press materyalleri 16 A-D ve 4 Bleach BL(beyazlatma) renklerinde mevcuttur.Tabakalama tekniği için olan materyaller grup renklerinde temin edilebilir

Mevcut İngotlar

HT ingotlar

Yüksek translüsenslikte ki bu ingotlar inley,only ve veneer gibi minimal invaziv tam kontür restorasyonların fabrikasyonu için uygundur.Restorasyonlar boyama materyelleriyle bireyselleştirilebilir.

LT ingotlar

Tam kontür parsiyel kuronlar ve kuronlar düşük translüsenslikteki LT ingotlarla fabrike edilebilir.Özellikle anterior bölgede estetik görüntü cut-back(yığma) tekniği ile maksimum düzeye çıkarılır.

MO ingotlar

Orta opaklıktaki MO ingotlar canlı veya hafif renkleşmiş dişlerin alt yapıları için kullanılır.Tabakalama tekniğiyle tamamlanacak olan ve canlı gibi duran restorasyonlar için uygun bir alt yapı hazırlar.

HO ingotlar

Prepare edilmiş dişlerde renkleşme varsa veya titanyum abutmentlar üzerine uygulanacaksa, HO ingotlar koyu renkli arka planı maskeler ve yüksek estetik sonuçlar elde edilir.

Yeni ürün ve kampanyalarımızdan haberdar olabilmek için haber bültenimize kaydolun.
İsim Soyisim :
Telefon Numaranız :
E-posta Adresiniz :
Detaylar için lütfen yandaki linke tıklayınız. Devamı
Detaylar için lütfen yandaki linke tıklayınız. Devamı
Detaylar için lütfen yandaki linke tıklayınız. Devamı
Detaylar için lütfen yandaki linke tıklayınız. Devamı