+90.(232).441.60.05
Türkçe

Zirkon

Birinci sınıf kaliteli metal desteksiz restorasyonlarda Beyler Diş Laboratuvarı zirkon altyapılarında, Zirkon Zahn markasını kullanmaktadır. Kullanılan hammaddenin restorasyonun kalitesi,doğallığı ve uzun ömürlü olması açısından ne kadar önemli olduğu ortadadır.

Bu yüzden teknolojinin verdiği tüm imkanları Ve en iyi hammaddeyi kullanmakta olan Beyler Diş Laboratuvarı,marka ve sektöründe li der firmalardan birisi olduğundan dolayı kalitesinden ödün vermemektedir. Zirkon alt yapıları,hijyenik ortamda Dental Ring Scaning Sistem ve Yenemak DC 40 Miling makinası ile üretilmektedir.

Göndermiş olduğunuz modelin taraması laboratuvarımızda yapılmakla birlikte yap mış olduğunuz model ya da ağız taramalarını email aracılığıyla gönderebilmektesiniz. Modelin taraması yapıldıktan sonra parça parça alt yapı dizaynı şekillendirilir.Has Sas dijital bilgilere dayanarak kron ve köprüler Yenemak Freze teknolojisi kullanılarak endüstriyel hassasiyetle altyapı üretimi tamamlanır.

Daha sonra porselen üst yapı için Dentin ve Glazür bölümlerinden geçen zirkon res Torasyon,hekimlerimize ulaştırılmaya hazır hale gelir.

Profesyonel çevrelerde yinelenen bir soru da zirkonyum kron estetiği,aşınma özelliği,umumluluk ve sağlamlığı olup olmaması,bunu hastalara tavsiye edebilir miyiz sorusudur. Bildiğimiz kadarıyla Zirkonyum restorasyonlar söz konusu olduğundahepimiz Özel saydam bir zirkonya hammaddesinin gerekli olduğunu kabul ediyoruz.

Bu yüzden özel bir renklendirme yöntemiyle bağlantılı olarak kullanıldığında son derece saydam Prettau Zirconia yı geliştirmiştir. Bu anlamda Prettau fark edilir görünüm ve sağlamlığıyla hekimlerimiz için İyi bir seçenektir.Özellikle implant diş hekimliği alanında Prettau Zirkonia dünyada alternatifi olmayan ürünlerdendir.

Yeni ürün ve kampanyalarımızdan haberdar olabilmek için haber bültenimize kaydolun.
İsim Soyisim :
Telefon Numaranız :
E-posta Adresiniz :
Detaylar için lütfen yandaki linke tıklayınız. Devamı
Detaylar için lütfen yandaki linke tıklayınız. Devamı
Detaylar için lütfen yandaki linke tıklayınız. Devamı
Detaylar için lütfen yandaki linke tıklayınız. Devamı